Leasing chustowy

Przemyślmy konsumpcję od nowa

Okres noszenia w chuście zwykle jest zamknięty w czasie i dostosowany do potrzeb rodziny – dla jednego dziecka to kilka miesięcy, dla innego 2 pierwsze lata życia. Przez ten okres czasu mogą zmieniać się nasza oraz dziecka upodobania i potrzeby – często chusta jest zamieniana w późniejszym okresie na nosidło, lub na grubszą tkaninę. Co dzieje się wtedy z poprzednią chustą? Często są one źle przechowywane, aż całkowicie niszczeją, nie zawsze rodzic ma możliwość i energię by wystawić ją na sprzedaż dla kolejnej rodziny.

Jak to działa?

Dzięki LEASINGOWI CHUSTOWEMU nie musisz się tym martwić! Ty wypożyczasz chustę, a my zadbamy o to, by posłużyła kolejnej rodzinie. Jeśli podczas użytkowania powstaną naturalne ślady zużycia jak drobne zaciągnięcia czy niewielkie plamy – nie obawiaj się, zajmiemy się tym! Gdy poczujesz że kończycie już swoją chustową przygodę kończysz abonament i nie masz na głowie kolejnej rzeczy z której “dziecko wyrosło”. 

Cennik:
300 zł – za okres 3 miesięcy
500 zł – za okres 6 miesięcy

Darmowa wysyłka

Prowadzimy leasing na okres 3 miesięcy kalendarzowych, który można przedłużać bez ograniczeń na kolejne 3 miesiące w niższej cenie. Pozwala to cieszyć się chustą za niewielką kwotę niemal od zaraz!

Ty decydujesz, kiedy chcecie wypróbować coś innego, lub skończyliście swoją chustową przygodę.
Formularz wypożyczenia

13 + 6 =